НТА > НОВИНИ > Новини світу > США до Програми безвізового в’їзду долучать ще чотири країни

США до Програми безвізового в’їзду долучать ще чотири країни

88

США можуть додати чотири країни в програму безвізового в’їзду. Завдяки такій програмі жителі цих країн зможуть їздити в Сполучені Штати без візи на 90 днів.

Як передає Reuters, міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас заявив, що США розглядають можливість додавання чотирьох країн до своєї програми безвізового в’їзду.

“У нас чотири кандидати: Ізраїль, Кіпр, Болгарія і Румунія“, – сказав Майоркас

Він додав, що програма дає значні економічні переваги та безпеку для США.

Переговори про участь у програмі велися ще з лютого з комісаром Європейської комісії з внутрішніх справ. Тоді після зустрічі Майоркас заявив, що обидві сторони зацікавлені в “збереженні Угоди про запис імен пасажирів між США і ЄС і співпраці з Болгарією, Хорватією, Кіпром і Румунією для відповідності вимогам програми безвізового в’їзду”.

В даний час в програмі безвізового в’їзду США беруть участь 40 країн. Щоб потрапити в програму, країна повинна відповідати вимогам, пов’язаних з боротьбою з тероризмом, правоохоронними органами, імміграційним правозастосуванням, безпекою документів і управлінням кордонами.

“Ці вимоги включають в себе рівень відмов у неімміграційній візі нижче 3%, видачу захищених проїзних документів і тісну співпрацю з правоохоронними та контртерористичними органами США”, – йдеться в повідомленні.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі