НТА > НОВИНИ > Новини світу > США готові допомогти Україні у разі нападу Росії – глава Пентагону

США готові допомогти Україні у разі нападу Росії – глава Пентагону

322

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що США готові забезпечити Україну всім необхідним для захисту її території від російської агресії.

Про це він заявив на конференції у фонді Рональда Рейгана, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Міністр висловив стурбованість діями Росії, яка стягує свої війська до кордону з Україною та заявив, що США готові «надати допомогу Україні у захисті її суверенної території».

Він підкреслив, що Сполучені Штати готові забезпечити Київ тим, що необхідно для захисту.

Для цього США будуть шукати різні форми підтримки. За словами міністра, у теперішній ситуації «існує простір для дипломатії та роботи лідерів», але більше деталей міністр не навів.

Російська загроза

Протягом останніх тижнів Росія сконцентровує свої війська на кордоні з Україною, загрожуючи нападом. Про це зокрема повідомляла американська та європейська розвідки. Так, зараз біля кордону накопичилося близько 100 тисяч російських солдатів.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що ймовірність вторгнення Росії висока – за його словами, це може статися наприкінці січня. Схожої думки дотримує американська розвідка, представники якої вважають, що Росія планує напасти на Україну на початку наступного року залучивши до 175 тисяч військовослужбовців.

У зв’язку з небезпекою російської агресії США розглядають три варіанти допомоги Україні у разі наступу Москви. Це, зокрема, санкції у координації з Європою, допомога НАТО та надання Україні новітнього озброєння.

Крім того, у Німеччині пропонують згорнути проєкт “Північний потік -2” як тільки Росія вчинить напад на Україну.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі