НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > “США готові надавати військову підтримку Україні”: Мирослава Гонгадзе про рішення Байдена та надзвичайний стан

“США готові надавати військову підтримку Україні”: Мирослава Гонгадзе про рішення Байдена та надзвичайний стан

477

Головний редактор української служби “Голосу Америки” пояснила рішення Джо Байдена про введення надзвичайного стану у США.

Про це вона розповіла в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів”.

За словами Гонгадзе, такі кроки Байдена пов’язані з кіберактивністю Росії і підривом нацбезпеки США. Крім того, вони перекликаються з тією ситуацією, яка склалася на кордонах, стягуванням російських військ до кордонів з Україною.

“США готові адекватно відповіди на загрози, які Росія створює…Сполучені Штати готові надавати військову підтримку Укарїні і посилювати готовність військ НАТО, але чи готові США піти далі – відповіді поки немає”, – розповіла Гонгадзе.

Також вона пояснила, що санкції, які сьогодні ввели США проти РФ, стосується компаній, які діють в Криму. Водночас очікуються ще додаткові санкції , які стосуватимуться агресії Росії в Укарїні.

“Стягування російських військ довело ще раз американським і європейським посадовцям, що за 7 років Росія досі має серйозні потужності , щоб створвати напругу”,  – додала вона.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"