НТА > НОВИНИ > Новини світу > США нададуть Україні наземні бомби. Але вони прибудуть не зараз

США нададуть Україні наземні бомби. Але вони прибудуть не зараз

Нову ракету Boeing із бомбовим наконечником випробовували тричі з 2015-го року в партнерстві зі шведською компанією Saab AB

312

До нового пакету допомоги від США ввійдуть ракети наземного базування з бомбовим наконечником, які замовлять у Boeing Co. Про таку допомогу оголосять уже в п’ятницю 3-го лютого.

Про це повідомив Bloomberg.

Гібридна зброя великої дальності поєднує в собі два перевірені пристрої: авіаційну бомбу малого діаметра з наведенням за допомогою супутників GPS, яку наразі широко використовують, і армійську ракету, яка вже перебуває на озброєнні українських збройних сил.

Як і інше обладнання від США та союзників, його не розгорнуть в Україні найближчим часом: офіційний представник галузі сказав, що для перших постачань знадобиться приблизно 9 місяців після того, як укладуть контракт.

Фінансуватимуть ракети з Ініціативи сприяння безпеці України. За словами одного з посадовців, на зброю Boeing виділять не більше 200 мільйонів доларів.

Також у п’ятницю оголосять про виділення додаткових 475-ти мільйонів доларів, які мають піти, зокрема на додаткові протипіхотні міни Claymore, зимові парки, 155-міліметрові снаряди Excalibur із наведенням GPS, обладнання для підтримки ракет Patriot і ракетні пускові установки Mk 153.

Нову ракету Boeing із бомбовим наконечником випробовували тричі з 2015-го року в партнерстві зі шведською компанією Saab AB. За словами офіційного представника галузі, знайомого з результатами, під час навчань снаряд пролетів понад 81-ну милю (130 кілометрів) і вразив ціль у межах 40 дюймів (102 сантиметрів) від своєї цілі GPS.

Це приблизно вдвічі більше, ніж теперішні ракети, випущені з пускових установок Boeing, які стали цінним надбанням українських сил.

У заяві Boeing сказано, що таке замовлення стане першим продажем зброї.

Нагадаємо, що у вівторок, 31-го січня, транспортне командування Міністерства оборони США відправило першу партію бойових машин Bradley в Україну в рамках угоди про військову допомогу США на 2,85 мільярда доларів. Її оголосили на початку цього року.

Зенітно-ракетні комплекси SAMP/T «Мамба», які Україна має отримати як допомогу від Італії та Франції, зможуть розгорнути в нашій країні впродовж двох місяців. Головна особливість систем – здатність перехоплювати балістичні ракети.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі