НТА > НОВИНИ > Світ > США нададуть Україні військову допомогу на 150 мільйонів доларів

США нададуть Україні військову допомогу на 150 мільйонів доларів

84
У США заявили, що стежать за відведенням військ РФ від кордонів

Пентагон виділив 150 мільйонів доларів для надання Україні військового обладнання.

Про це повідомили в Міноборони США.

Як зазначається, пакет допомоги, виділений США, включає надання протиартилерійських радарів, засобів для боротьби з безпілотними летальними апаратами, засобів захищеного зв’язку, засобів радіоелектронної боротьби і військово-медичної евакуації, а також навчання та обладнання для підвищення безпеки і потужностей баз ВПС України.

Він доповнює попередній пакет допомоги на суму 25 мільйонів доларів, наданий 1 березня 2021 року. Тоді США надали Україні патрульні катери Mark VI, протиартилерійські радари, тактичне обладнання, підтримку супутникових знімків і можливостей аналізу, а також обладнання для надання медичної допомоги військовослужбовцям та бойової евакуації

У Міноборони також заявили, що з 2014 року США надали Україні військову допомогу у розмірі більше 2,5 мільярда доларів і будуть продовжувати збільшувати співпрацю між країнами у сфері безпеки та оборони.

Нагадаємо, раніше Державний департамент Сполучених Штатів Америки запросив у Конгресу 255 млн доларів на 2022 фінансовий рік для допомоги Україні.

Читайте також:

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі