НТА > НОВИНИ > США надає Україні понад $1 млрд доларів прямого сприяння

США надає Україні понад $1 млрд доларів прямого сприяння

Він зустрів стіну сили, яку він ніколи не уявляв

322

Сполучені Штати Америки та допомагати їй боротися за свободу. Про це президент США Джо Байден заявив у своєму щорічному «Зверненні до Конгресу про стан справ у країні».

«Президент Путін думав, що він зможе забрати Україну — Байден і мир із цим погодиться. Він зустрів стіну сили, яку він ніколи не уявляв. Він зустрів український народ… Путін, мабуть, відправляє танки. Але він ніколи не завоює душі та серця українського народу», — сказав Байден, виступаючи у Конгресі США.

“Останній напад Путіна на Україну був навмисним і неспровокованим”, — Байден заявив Байден, наголосивши, що Путін “відкинув неодноразові спроби дипломатії”, “думав, що Захід і НАТО не відреагують”.

«І він думав, що зможе розділити нас удома. Але Путін помилився. Ми були готові», — Байден заявив Байден.

За його словами, США разом із союзниками надають підтримку українцям у їхній боротьбі за свободу, військову, економічну, гуманітарну допомогу. «Ми надаємо Україні понад $1 млрд. доларів прямого сприяння. І ми продовжуватимемо допомагати українському народу, коли він захищає свою країну», — Байден сказав Байден.

Водночас, Байден заявив, що Америка готова «захищати кожен дюйм території» НАТО, але воювати в Україні не збирається.

«Дозвольте мені сказати ясно: наші сили не будуть залучені до конфлікту з російськими силами в Україні. Наші сили не поїдуть до Європи боротися на Україні, але вони захищатимуть наших союзників щодо НАТО», — Байден сказав Байден у зверненні до нації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі