НТА > НОВИНИ > Новини світу > США – найважливіший союзник України. Без них нічого не вийде, – Жигімантас Павіліоніс

США – найважливіший союзник України. Без них нічого не вийде, – Жигімантас Павіліоніс

Литовці, які проживають у США, свого часу згрупувалися та “зайшли в дім” кожного сенатора та конгресмена, аби досягнути своєї мети – вступу в НАТО

250

Голова комітету з міжнародних справ Сейму Литви Жигімантас Павіліоніс пояснив, чому Сполучені Штати Америки є найважливішим союзником України проти агресії Росії на прикладі подій, які відбувались в Литві.

Експерт з міжнародних відносин під час прямого етеру програми “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA розповів, що литовці також підтримують українців в їхній боротьбі за свободу. Однак, він наголосив, що для України зараз найвагомішою має бути саме американська позиція.

“Не тільки українці в Литві, а й самі литовці зараз дуже стурбовані ситуацією в Україні. Ми переживаємо і підтримуємо Вас, адже й самі мали досвід боротьби за власну свободу. Я особисто мав друзів, що загинули від куль російських солдатів. І можу сказати, що найважливішою для України є зараз підтримка Америки. Без неї, на жаль, нічого не вийде. Також нам, українцям, литовцям та полякам, потрібно об’єднуватися проти спільного ворога”, – вважає Жигімантас Павіліоніс.

Він також розповів, що при вступі Литви в НАТО величезну роль відіграла кампанію, яку проводила литовська діаспора в Америці, зокрема в Чикаго. Тоді, американські литовці згрупувалися та “зайшли в дім” кожного сенатора та конгресмена, аби досягнути своєї мети.

“Результатом такої кампанії було голосування в Сенаті США, де зі 100 сенаторів 99 підтримали вступ Литви до НАТО. Це була спільна робота для блага нашої країни. Таку ж згрупованість мають показати й українці. Якщо ми всі об’єднаємо наші сили разом – мільйони американців нашого походження нас підтримають”, – впевнений Голова комітету з міжнародних справ Сейму Литви Жигімантас Павіліоніс.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі