НТА > НОВИНИ > Новини політики > США наклали санкції на двох депутатів від ОПЗЖ

США наклали санкції на двох депутатів від ОПЗЖ

США наклали санкції на чотирьох громадян України за “сприяння Росії у дестабілізації України”

175

Міністерство фінансів США наклало санкції на чотирьох громадян України, у тому числі на двох народних депутатів від “Опозиційної платформи – За життя”.

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Так, США наклали санкції на чотирьох громадян України за “сприяння Росії у дестабілізації України”. Зокрема, під санкції потрапили:

  • депутати від ОПЗЖ Тарас Козак та Олег Волошин
  • колишній депутат-регіонал, співавтор “законів 16 січня” Володимир Олійник
  • заступник секретаря РНБО за часів Януковича Володимир Сівкович

У Мінфіні заявили, що ці особи залучені до керованої російським урядом діяльності задля дестабілізації України.

 

“Названі особи діють за вказівками російського ФСБ та підтримують керовані з Росії операції впливу, спрямовані проти США, їхніх союзників і партнерів. Ці четверо осіб відігравали ту чи іншу роль у російських глобальних кампаніях для дестабілізації ситуації у суверенних державах задля сприяння політичним цілям Кремля”, – йдеться у заяві.

Також пресслужба Мінфіну США повідомляє, що Козак використовував свої новинні платформи для того, щоб “поширювати фальшиві наративи про вибори у США 2020 року”.  Тим часом Волошин співпрацював із росіянином Костянтином Килимником, який має зв’язки з російською розвідкою, і також потрапив під санкції США через спроби вплинути на президентські вибори.

Володимир Олійник, який втік з України в Росії, співпрацював зі ФСБ, збирав для Росії інформацію про критичну інфраструктуру України. Володимира Сівковича звинуватили у підтримці заяв Деркача, який казав про начебто втручання ексвіцепрезидента США Джо Байдена у справи України і збирав на нього компромат.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі