НТА > НОВИНИ > Новини світу > США нам надають лише легке, партизанське, озброєння, – ексміністр

США нам надають лише легке, партизанське, озброєння, – ексміністр

Передусім Україна потребує озброєння для захисту повітряного простору

334

США розуміють, що не готові через Україну до справді великого військового протистояння з Росією. Інакше вже давно би надали серйозне озброєння для оборони. Передусім, повітряного простору, де Україна найбільш вразлива.

Такий прогноз в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів»  на  NTA зробив ексміністр соціальної політики Андрій Рева.

«Путін зараз торгується зі світом не за Донеччину чи Луганщину, а за всю Україну. Він ставить питання дуже просто: або віддаєте дипломатичним шляхом, або заберу силою. Й Америка не бачить можливості та перспективи протистояти Російській Федерації у польових умовах. І про це говорять самі американські військові, експерти», – переконаний він.

Також звернув увагу на те, що США надають Україні лише легке озброєння для партизанської війни:  комплекси, які добрі для міського бою, коли треба стріляти по ворогу, що рухається чи увійшов у  місто. Те саме стосується «Джавелінів», яким «зробив одиночний вистріл і тікаєш» чи «Стінгерів», якими можна збивати гвинтокрили.

«Але з точки зору захисту повітряного простору ми абсолютно беззахисні: засоби протиповітряної, протиракетної оборони, як могли б надати, але не дають. Ми маємо класних пілотів, які би могли перевчитися на літаки-винищувачі F-22 чи F-35, яких узагалі не бачать радари. Американці їх мають, але не готові чи не хочуть ділитися», – констатував Рева.

Врешті резюмував усе словами експрезидента США Барака Обами, який, ще перебуваючи на посаді очільника США, сказав: «Проблема в тім, що Росія хоче захопити більше України, ніж ми готові захищати».

«Не треба недооцінювати ворога. Путін – це не дрібний шахрай. І зараз він грає на повну», – сказав ексміністр.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі