НТА > НОВИНИ > Новини світу > США навмисно розсекречують дані розвідки, аби віднадити Росію від її намірів

США навмисно розсекречують дані розвідки, аби віднадити Росію від її намірів

466

Американські журналісти зі своїх джерел в розвідці дізналися, що влада США навмисно створює гнітючий й “апокаліптичний” образ у медіа та офіційних заявах довкола російського вторгнення до України, щоби віднадити Росію від її намірів.

Про це повідомляє CNN з посиланням на кілька неназваних джерел у розвідувальних агенціях США, Державному департаменті та Білому домі.

Зокрема, американським журналістам повідомили, що адміністрація президента США вирішила ще наприкінці 2021 року навмисно нагнітати “апокаліптичну” риторику довкола можливого вторгнення російських військ до України, аби віднадити Кремль від його намірів.

Таким чином, американські посадовці сподіваються показати росіянам, що про їхні плани відомо всім, а також посіяти сумнів у них, що в політичному та військовому керівництві РФ є шпигуни, які передають дані розвідці західних країн.

Журналісти зазначають, що значна частина високопосадовців у нинішній адміністрації в 2014 році обіймали посади на нижчих щаблях в адміністрації президента США Барака Обами. Вони бачили, як Росія вдалася до гібридних тактик ведення війни, зокрема застосування військових підрозділів без розпізнавальних знаків та дезінформації через соцмережі, щоби анексувати Крим та розв’язати бойові дії на Донбасі.

Як пише CNN, тепер американські посадовці змінили свою стратегію протидії російським тактикам гібридної війни: США розсекречують заздалегідь частину своїх розвідувальних даних про наміри Росії, щоби спантеличити російських військових та Кремль.

За даними джерела в адміністрації Байдена, російський президент Володимир Путін був здивований деякими звітами, які “зливали” журналістам західних медіа. Крім того, американській розвідці стало відомо, що російське військове керівництво також спантеличене і намагається з’ясувати, чи є шпигуни на вищих шаблях командування.

Всі офіційні заяви посадовців Білого дому й Державного департаменту тощо узгоджували з керівниками Агентства національної безпеки США, інших безпекових та розвідувальних органів влади США. Кожен факт та дані, які розсекречували, ретельно планували, аби ненароком не вказати на свої джерела в російських структурах або шлях, за яким ці дані отримані.

Таким чином, у медіа навмисно поширювали надзвичайно тривожні, гнітючі та “апокаліптичні” прогнози про російське вторгнення до України.

“Це правильно в тому, щоби примусити росіян сумніватися у своїх силах. Ми чинимо правильно в тому, що збиваємо їх з пантелику і примушуємо задуматися, чи вдасться їм втілити в життя всі свої плани вторгнення зненацька. Інколи, якщо посіяти сумнів у системі, вони можуть насправді усунути кількох компетентних людей у командуванні, яких підозрюють у шпигуванні на користь Заходу, а насправді вони не шпигуни”, – пише CNN.

Ці розсекречування є офіційні, для преси та для інших груп. Держдеп також намагався повідомити громадянам США, що це серйозна криза

Однак, значній частині розвідувальної спільноти та безпекового сектору подобається така стратегія протидії Росії. Росіяни дедалі більше сумніваються в надійності свого командування, а також втратили момент для того, щоби провести операцію зненацька.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі