НТА > НОВИНИ > Новини світу > США оголосять про новий пакет військової допомогу для України – Держдеп

США оголосять про новий пакет військової допомогу для України – Держдеп

255

Адміністрація США найближчими днями здійснить усі необхідні кроки щодо відправлення нового озброєння в Україну в межах масштабного пакета підтримки.

Про це31 травня під час брифінгу у Вашингтоні сказав речник Державного департаменту США Нед Прайс, повідомляє Укрінформ.

“Ми повинні надалі посилювати здатність України захищатися в умовах жорстокої агресії Кремля, і ми матимемо більше в цьому плані вже ближчими днями”, – зазначив Нед Прайс.

Про вміст нової допомоги і дату її ухвалення речник Держдепартаменту США не розповів. Водночас Прайс нагадав, що завдяки двопартійній підтримці Конгресу США адміністрація має у своєму розпорядженні близько $40 мільярдів, велика частина з яких “призначена для оборонної підтримки наших українських партнерів”.

За його словами, від початку масштабної збройної агресії РФ, США надали Україні близько $3,8 мільярда саме оборонної підтримки, й новий пакет, за його словами, набагато збільшує ці можливості.

Нагадаємо, що Словацька Республіка надасть Україні самохідні гаубиці Zuzana. Про це заявила президент Словаччини Зузана Чапутова під час виступу у Верховній Раді.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі