НТА > НОВИНИ > Новини світу > США планують можливу евакуацію американців з України через Польщу

США планують можливу евакуацію американців з України через Польщу

211

Громадяни США, яким потрібна допомога з виїздом з України, якщо Росія вторгнеться, можуть бути перевезені через Польщу та отримають підтримку від американських військ.

Про це розповів NBC News високопоставлений чиновник з оборони та американський чиновник.

За словами джерел, американські війська знадобляться для евакуації, солдати 82-ї повітряно-десантної дивізії будуть залучені для встановлення контрольно-пропускних пунктів для медичного огляду та адміністративних процесів, а також для забезпечення матеріально-технічної підтримки та будь-якої необхідної медичної допомоги для догляду за людьми в Польщі.

Наразі, членам 82-го повітряно-десантного підрозділу наразі не було наказу виїжджати в Україну, щоб когось евакуювати, але чиновники Пентагону вказали про їх використання для такої операції при необхідності.

Цього тижня президент Джо Байден попередив, що американці, які не є державними службовцями США, повинні покинути Україну.

«Мені не хотілося б бачити, як вони потрапляють у перехресний вогонь», – сказав він.

Байден також заявив, що його адміністрація не впевнена в наступному кроці президента Росії Володимира Путіна.

Ці кроки було зроблено після невдалого і хаотичного виведення військ із Афганістану.

Минулого тижня США перемістили близько 2000 військовослужбовців зі США до Європи, причому більшість із них – до Польщі. Сюди входять війська 82-го повітряно-десантного та 18-го повітряно-десантних корпусів, які допомогли б створити спільний штаб у Німеччині.

Також близько 1000 американських солдатів з Німеччини перемістили до Румунії для підтримки такої ж кількості американських військ, які зараз перебувають у цій країні.

США та союзники протягом тижнів б’ють тривогу через накопичення Росією майже 130 000 військовослужбовців біля кордонів України та висувають низку вимог, пов’язаних із розширенням НАТО.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"