НТА > НОВИНИ > Новини світу > США показали, як відправляють бойові машини «Бредлі» в Україну. Відео

США показали, як відправляють бойові машини «Бредлі» в Україну. Відео

Модифікацію M2A2 ODS розробили на основі досвіду, який США отримали під час війни в Іраку 1991-го року

301

США відправляють в Україну партію бойових машин Bradley, яку виділили в рекордному пакеті допомоги на початку цього року.

Відео опублікувало Транспортне командування американських збройних сил.

«Транспортне командування США доставляє понад 60 Bradley в Україну в рамках угоди про військову допомогу США на суму 2,85 мільярда доларів, про яку оголосили на початку цього року», – сказано у повідомленні.

На відео демонструють завантаження партії американських бойових машин піхоти на корабель у порту Чарлстона в Північній Кароліні.

Модифікацію M2A2 ODS (Operation Desert Storm) розробили на основі досвіду, який США отримали під час війни в Іраку 1991-го року (операція «Буря в пустелі»).

На M2A2 ODS встановили FBCB2 (Force XXI Battle Command Brigade and Below) – бойову інформаційно-керувальну систему, яка дозволяє обмінюватися інформацією з розвідувальними супутниками та всіма підрозділами, що мають аналогічні пристрої.

БМП також отримали лазерний далекомір ELRF (Eye-Safe Laser Rangefinder) від компанії Fire Control Systems з дальністю дії до 10 км.

Крім того, бойові машини оснащені тактичною навігаційною системою TACNAV (Tactical Navigation System) із приймачем GPS. M2A2 ODS має встановлену цифрову систему орієнтування DCS (Digital Compass Systems).

На місці механіка-водія встановлено тепловізор. Захист БМП удосконалено інфрачервоною системою пасивного захисту від ПТРК.

Крім того, у цій комплектації змінено організацію простору в десантному відділенні. Замість індивідуальних крісел там встановили дві лави на три сидіння кожна. Досвід показав, що це дозволяє десанту швидше залишати БМП.

Один із експертів з Bradley розповів, що вогнева міць, маневровість і міцність БМПва доп, продемонстровані в 73 Easting і під час операції «Іракська свобода», – це саме те, що потрібно Україні, яка розглядає подальші наступальні дії проти росіян, що все ще має значне значення. кількість радянських танків та іншої бронетехніки, а також більш сучасних машин.

«Bradley» допоможе Україні безпечно переміщати війська в зонах підвищеного ризику, пропонуючи при цьому платформу з надійними протитанковими та протипіхотними можливостями», – заявив експерт.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі