НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > США проводять наймасштабніші навчання з часів “холодної війни”

США проводять наймасштабніші навчання з часів “холодної війни”

108

Військово-морські сили США проводять наймасштабніші навчання з часів «холодної війни» під назвою Large Scale Exercise 2021. Вони проходять з 3 по 16 серпня.

Про це повідомив сайт ВМС США. У навчаннях беруть участь 36 кораблів, в тому числі авіаносець USS Mount Whitney, і підводні човни, а також команди корпусу морської піхоти, експедиційні сили морської піхоти.

«Large Scale Exercise 2021 – це перші великомасштабні морські та десантні навчання, проведені після навчань НАТО Ocean Venture, які відбувалися з 1981-го року під час «холодної війни». Ці навчання одночасно продемонструють рішучість НАТО і змоделюють нові морські можливості США», – йдеться в заяві.

Військові навчання відбудуться в 17 часових поясах. У навчаннях братимуть участь команди корпусу морської піхоти, експедиційні сили морської піхоти тощо.

6-ий флот США зі штаб-квартирою в Неаполі проводить повний спектр спільних і військово-морських операцій, часто спільно з союзними і міжвідомчими партнерами.

Нагадаємо, що в навчаннях Agile Spirit 2021, які триватимуть до 6-го серпня на військовій базі Сенакі на заході Грузії, візьмуть участь дві з половиною тисячі військових з 15-ти країн-членів НАТО та партнерів Альянсу.

Раніше у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Україна) заявили про проведення багатонаціональних військових навчань литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького «Три мечі 2021».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі