НТА > НОВИНИ > Війна > США розпочинають навчання українських військових роботі з ППО Patriot

США розпочинають навчання українських військових роботі з ППО Patriot

Завдяки новій зброї Україна могла би зосередитися на захисті своєї країни та відвойовуванні території

415

За даними Міністерства оборони США, наприкінці січня розпочнуться навчання українських військових роботі зі системою протиповітряної оборони Patriot.

Про це повідомив CNN. За словами заступниці помічника міністра оборони США щодо Росії, України та Євразії Лаури Купер, навчання займе «декілька місяців».

У четвер у Пентагоні виступили із заявою, що США розглядають можливість відправлення українських військових для навчання роботі з ракетною системою Patriot як до США, так і до іншої країни, або ж відбудеться «поєднання того й іншого».

«Я вважаю, що ми перебуваємо на тому етапі цієї битви, коли зможемо забезпечити таке навчання, щоби дати Україні можливість підтримувати такі системи, аби вони могли зосередитися на захисті своєї країни та відвойовуванні території», – сказав прессекретар Пентагону, бригадний генерал Пет Райдер на брифінгу.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповідав, що уряд США розробив спеціальний план для пришвидшеної підготовки українських військових до роботи на системах Patriot.

Зенітно-ракетні комплекси Patriot, які Україні нададуть США, можуть суттєво посилити протиповітряну оборону, зазначив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"