НТА > НОВИНИ > Новини світу > США та союзники обговорили “спільні зусилля для стримування подальшої агресії Росії проти України”

США та союзники обговорили “спільні зусилля для стримування подальшої агресії Росії проти України”

177

Держсекретар США Ентоні Блінкен сьогодні в Німеччині зустрівся з союзниками, щоб узгодити рівень санкцій щодо Росії, якщо Путін вирішить знову вторгнутися в Україну.

Про це пише CBS News.

Зазначається, що американські чиновники применшують розбіжності всередині НАТО з приводу того, який тиск чинити на Росію. США та Великобританія, наприклад, надали пряму військову допомогу Україні, тоді як Німеччина відмовилася робити це.

Відповідаючи на запитання про розбіжності між союзниками, високопоставлений чиновник Держдепартаменту розповів, що існує «загальна угода щодо великих втрат», які Росія заплатить, якщо вона справді вторгнеться, а США та їхні союзники «доопрацьовують деталі» щодо дій.

Блінкен, щодо висловлювання Байдена, що відповідь США на російське вторгнення може бути скоригована залежно від масштабу дій Росії, сказав, що адміністрація вирішила: «якщо взагалі Російські військові сили перетнуть український кордон і вчиняють нові акти агресії проти України – вони зустрінуть швидку і жорстку відповідь з боку Сполучених Штатів, наших союзників і партнерів».

На зустрічі Блінкена в четвер з французькими, німецькими та британськими чиновниками в Берліні дипломати обговорювали «спільні зусилля для стримування подальшої агресії Росії проти України, включаючи готовність союзників і партнерів накласти серйозні санкції».

Представники Держдепартаменту заявили, що досі не знають про плани Путіна, але вони проробляють всі можливі варіанти.

Завтра Блінкен має зустріч із Лавровим, яка полягатиме в тому, щоб оцінити наміри Москви.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі