НТА > НОВИНИ > Новини світу > США та ЄС не збираються відключати Росію від SWIFT – ЗМІ

США та ЄС не збираються відключати Росію від SWIFT – ЗМІ

425

США разом з Європейським Союзом завершують роботу над розширеним пакетом санкцій проти Росії в разі її військової агресії проти України. Вони передбачатимуть обмеження роботи великих російських банків, але відключати Росію від міжнародної фінансової системи SWIFT не збираються.

Про це Reuters, з посиланням на власні джерела.

Як зазначається, повна заборона доступу Росії до системи фінансових операцій SWIFT активно не обговорювалася після заперечень з боку європейських країн.

Разом з тим, одне з джерел повідомило, що санкції проти великих російських банків все ще матимуть серйозний вплив на російську економіку.

“Мета полягає в тому, щоб розробити санкції, які б дійсно вдарили по росіянах, при цьому враховуючи побічні збитки для тих, хто їх запроваджує, і визнаючи, що санкції сильно вдарять по Європі”, – йдеться у поясненні.

Джерела видання розповіли, що санкції США та ЄС проти Росії будуть стосуватися російських олігархів і включатимуть контроль за експортом компонентів, вироблених Росією для технологічного та збройового секторів.

За словами одного з американських чиновників, серед російських банків, проти яких будуть введенні санкції, можуть бути державні ВТБ і Сбербанк, які є найбільшими фінансовими установами Росії.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що адміністрація президента США Джо Байдена визначилась які конкретні економічні санкції введуть проти Росії у разі вторгнення в Україну. Білий дім має намір вдарити по великих російських банках, державних компаніях, які займаються імпортом.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі