НТА > НОВИНИ > США у річницю підписання “Мінська” нагадали Росії про її зобов’язання

США у річницю підписання “Мінська” нагадали Росії про її зобов’язання

172

У сьому річницю підписання Мінського протоколу США нагадали Росії про зобов’язання і закликали вивести свої війська з України.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook посольства США в Україні.

У посольстві США наголосили, що у сьому річницю підписання Мінського протоколу закликають Росію повністю виконати свої мінські зобов’язання, у тому числі дозволити ОБСЄ здійснювати спостереження на українсько-російському кордоні та звільнити незаконно затриманих осіб.

“Росія має вивести свою зброю та сили та повернути Україні повний контроль над її міжнародно визнаними кордонами. Росія має взяти на себе відповідальність за припинення конфлікту, розпочатого нею на сході України”, – йдеться у зверненні посольства США в Україні.

2 вересня під час засідання Постійної ради ОБСЄ Російська Федерація виголосила рішення не підтримувати існуючий у рамках ОБСЄ широкий консенсус щодо продовження мандата Місії спостерігачів ОБСЄ на російських пунктах пропуску через державний кордон “Гуково” і “Донецьк” після 30 вересня 2021 року.

Нагадаємо, що Мінський протокол (“Перша Мінська угода”) — угода про тимчасове перемир’я у Війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі