НТА > НОВИНИ > США в ОБСЄ: Росія стане державою-парією, її буде ізольовано від світових фінансових ринків

США в ОБСЄ: Росія стане державою-парією, її буде ізольовано від світових фінансових ринків

547

На засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні посол США Майкл Карпентер назвав заперечення, обман та дезінформацію частиною військової тактики Росії і нагадав події в Криму 2014 року, в Грузії 2008 року і нещодавні заяви про відведення військ від кордонів з Україною, які не отримали підтвердження спостерігачів.

Про це повідомляється на сайті ОБСЄ.

“Ми – перед безоднею повномасштабної війни Росії проти України”, – заявив посол США в ОБСЄ Майкл Карпентер під час засідання постійної ради ОБСЄ у Відні.

Він закликав Росію повернутись за стіл переговорів до того, як життя будуть втрачені.

“До того, як танки поїдуть, літаки полетять і почнеться повна агресія, залишається можливість для дипломатії”, – додав дипломат і відзначив, що США серйозно поставились до дипломатичних зусиль з деескалації, занепокоєнь Росії в сфері безпеки і, зокрема започаткували Європейський діалог з безпеки.

Карпентер ще раз підтвердив позицію США, що визнання Кремлем неконтрольованих українським урядом регіонів сходу України стане “повним запереченням Мінських домовленостей”. А у випадку нового нападу, Росія стане державою-парією, її буде ізольовано від світових фінансових ринків, позбавлено доступу до найбільш високотехнологічних комплектуючих, заявив він.

Карпентер зауважив, що Росія наразі намагається створити привід для військових дій:

“Це не хайп. Це не істерія. Це не провокація. Незважаючи на те, що Росія намагається представити, жорстка правда полягає в тому, що зараз Росія намагається створити привід для військових дій. Ми це передбачали і ділилась інформацією в реальному часі про можливість операції “під чужим прапором”, – заявив Карпентер.

Посол США в ОБСЄ назвав заперечення, обман та дезінформацію частиною військової тактики Росії і нагадав події в Криму 2014 року, в Грузії 2008 року і нещодавні заяви про відведення військ від кордонів з Україною, які не отримали підтвердження спостерігачів.

Росія відкидає звинувачення в ескалації агресії.

Як повідомлялося, скликали екстрене засідання ООН щодо рішення Росії визнати ОРДЛО.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі