НТА > НОВИНИ > Новини світу > США відмовилися від санкцій проти компанії, яка займається «Північним потоком-2»

США відмовилися від санкцій проти компанії, яка займається «Північним потоком-2»

143

США не вводитимуть нові санкції проти “Північного потоку-2” і керівника компанії, яка будує газопровід. У прес-релізі Державного департаменту США йдеться про те, що знято обмежувальні заходи проти компанії Nord Stream 2 AG, яка займається будівництвом “Північного потоку-2”, і її керівника Матіаса Варніга, його вважають союзником російського президента Володимира Путіна.

Однак при цьому Держдепартамент США ввів санкції проти чотирьох суден і чотирьох юридичних осіб, які мають стосунок до прокладання російського газопроводу. Зокрема, під санкції потрапила Морська рятувальна служба РФ.

Таку інформацію підтвердив і Reuters із посиланням на міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса.

Раніше найбільша в Європейському парламенті фракція Європейської народної партії (ЄНП) виступила за розширення санкцій проти Росії, в тому числі відключення країни від SWIFT і зупинку газопроводу “Північний потік-2” на тлі агресії проти України, порушень прав людини і міжнародного порядку.

На початку травня прессекретарка Білого дому Джен Паскі заявляли про ймовірність санкцій щодо проєкту “Північний потік-2”. Унаслідок запуску “Північного потоку-2” Україна щорічно втрачатиме 5-6 мільйонів доларів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі