НТА > НОВИНИ > Новини світу > США встановили шістьох підозрюваних у вбивстві президента Гаїті

США встановили шістьох підозрюваних у вбивстві президента Гаїті

115

Зовнішньополітичне й оборонне відомства США на основі наявної інформації ідентифікували щонайменше шістьох осіб, які могли бути причетними до вбивства президента Гаїті Жовенеля Моїза.

Про це заявив у четвер у Вашингтоні речник Державного департаменту США Нед Прайс, передає Укрінформ.

«На сьогодні Держдепартамент і Міноборони визначили шістьох осіб, які, можливо, брали участь у змові, такими, що могли раніше проходити військові тренінги та отримувати освіту за програмами США під час служби в колумбійській армії», – зазначив офіційний представник Держдепу.

Він підкреслив, що обидва американських відомства продовжують вивчати відомості щодо затриманих владою Гаїті людей, чи брали вони участь у програмах підготовки військових або поліцейських, які фінансуються урядом США.

Як повідомлялося, 7 липня група невідомих застрелила у резиденції президента Гаїті Жовенеля Моїза. Зловмисники скоїли напад на приватну резиденцію голови держави вночі. Також стріляли в дружину Моїза, але вона вижила після нападу. https://www.nta.ua/na-gayiti-zastrelyly-prezydenta-ta-poranyly-pershu-ledi/

Як відомо, влада оголосила в країні “облоговий стан” і закрила міжнародний аеропорт після того, як в ніч на 7 липня президента Гаїті Жовенеля Моїза застрелили у резиденції та поранили його дружину.

Згодом імовірних убивць президента було затримано. https://www.nta.ua/u-gayiti-zatrymano-jmovirnyh-ubyvcz-prezydenta/

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі