НТА > НОВИНИ > Новини світу > США визнали ПВК «Вагнер» міжнародною злочинною організацією

США визнали ПВК «Вагнер» міжнародною злочинною організацією

Санкції проти ПВК «Вагнера» перешкоджатимуть здатності Путіна озброювати свою військову машину

277

Міністерство фінансів США визнало російську ПВК “Вагнер” транснаціональною злочинною організацією та запровадило проти пов’язаних з нею організацій санкції.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Так, Мінфін США для зниження спроможності Росії вести війну проти України запроваджує санкції проти шести осіб та 12 організацій.

«Оскільки санкції та експортний контроль проти Росії з боку нашої міжнародної коаліції продовжують діяти, Кремль відчайдушно шукає зброю та підтримку – у тому числі через жорстоку групу Вагнера – для продовження своєї несправедливої війни проти України», – сказала міністр фінансів Джанет Єллен.

За його словами, сьогоднішні розширені санкції проти ПВК «Вагнера», а також нові санкції щодо їхніх партнерів та інших компаній ще більше перешкоджатимуть здатності Путіна озброювати та оснащувати свою військову машину.

Повідомляється, що оголошення “Вагнера” транснаціональною злочинною організацією означає замороження будь-яких американських активів угруповання та забороняє фізичним і юридичним особам США надавати кошти, товари або послуги цій групі.

Рішення обґрунтовується тим, що “вагнерівці” причетні до серйозної злочинної діяльності, зокрема масових страт, зґвалтувань, викрадень дітей та фізичного насильства в різних країнах світу.

Раніше радник Держдепартаменту США Дерек Чолле заявив, що США проводять активну роботу над тим, щоби припинити діяльність приватної військової компанії «Вагнер» у всьому світі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі