НТА > НОВИНИ > США заблокували понад $1 млрд російського олігарха

США заблокували понад $1 млрд російського олігарха

Керімов використовував складну низку юридичних структур і підставних осіб, щоб приховати свій інтерес до Heritage Trust

176

У США правоохоронне розслідування виявило, що російський олігарх Сулейман Керімов використовував низку родичів, радників та непрозорих юридичних осіб для інвестування у Сполучені Штати. Активи олігарха заблокували.

Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів США.

Там зазначили, що Керімов використовував складну низку юридичних структур і підставних осіб, щоб приховати свій інтерес до Heritage Trust. Зі свого боку цей траст було створено в липні 2017 року з метою утримання та управління активами Керімова в США. 

Станом на 30 червня 2022 року Heritage Trust володіє активами на суму понад 1 мільярд доларів.

«Керімов та його довірені особи використовували різні верстви американських та неамериканських підставних компаній для отримання офіційного права власності на активи», — сказали у Мінфіні.

За даними розслідування, племінник Керімова Руслан Гаджієв є бенефіціаром Heritage Trust. Сам Гаджієв — депутат Державної думи РФ.

За даними Forbes, статки Керімова у 2022 році становлять 14,4 мільярдів доларів. Він перебуває під санкціями США, Британії та ЄС і є власником золотодобувної компанії «Полюс». Також олігарх є членом ради федерації федеральних зборів РФ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі