НТА > НОВИНИ > Новини політики > США закликали Росію “вивести свої війська і техніку зі сходу України”

США закликали Росію “вивести свої війська і техніку зі сходу України”

119

Росія не є і ніколи не була посередником у конфлікті на сході України, який вона ж розпочала і підживлює та використовує Тристоронню контактну групу для перешкоджання прогресу.

Про це заявив виконувач обов’язків тимчасово повіреного у справах США в ОБСЄ Джеймс Донеган під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 8 липня, передає Укрінформ.

Одне є дуже ясним. Росія не є і ніколи не була посередником у цьому конфлікті. Сполучені Штати закликають Росію відмовитися від свого непродуктивного і шкідливого підходу до конфлікту, який вона розпалила, та вивести свої війська і техніку зі сходу України“, – закликає Донеган.

За словами американського дипломата, замість добросовісного підходу та вжиття конкретних заходів з покращення життя цивільного населення, яке проживає на тимчасово підконтрольних Росії районах, “РФ використовує Тристоронню контактну групу для перешкоджання прогресу”.

Ми всі бачимо російську хитрість, яка полягає у тому, щоб примусити Україну до прямих переговорів з маріонетками Москви. Обструкціоністський підхід Росії до мирних переговорів викриває її справжній мотив у розпалюванні насильства на сході України – безглузде намагання перешкодити вільно обраному шляху України до повної інтеграції з євроатлантичною спільнотою“, – наголосив Донеган.

Також він закликав Росію припинити окупацію Криму та припинити жорстке поводження з кримськими татарами, етнічними українцями та іншими жителями півострову.

Настав час Росії припинити свою авантюру в Україні, повернутися до зобов’язань, які вона взяла на себе в рамках ОБСЄ, та виконати свої зобов’язання за Мінськими домовленостями та в рамках інших угод“, – сказав американський дипломат.

Нещодавно Парламентська асамблея ОБСЄ у вівторок прийняла ініційовану Україною резолюцію, у якій засуджується триваюча окупація Росією Криму та окремих районів Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) і міститься заклик до РФ вивести війська з української території.

Також, спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі Гайді Ґрау заявила, що за останні два тижні зростає кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі. Погіршується і ситуація безпеки на ділянках розведення сил.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі