НТА > НОВИНИ > Новини світу > США закликали своїх громадян негайно виїхати з Росії

США закликали своїх громадян негайно виїхати з Росії

227

Посольство США в Росії закликало своїх громадян негайно залишити територію РФ.

Про це повідомляє пресслужба посольства.

«Громадянам США не слід їздити до Росії, а тим, хто проживає або подорожує в Росії, слід негайно покинути Росію…», – йдеться в повідомленні.

В посольстві нагадали, що 21 вересня РФ розпочала мобілізацію своїх громадян до збройних сил. Також дипломати додали, що Росія може відмовитися визнавати громадянство США в осіб з подвійним громадянством, позбавити їх доступу до консульської допомоги США, перешкодити їхньому виїзду та призвати на військову службу.

«Наземні маршрути на автомобілях і автобусах ще відкриті. Якщо ви хочете покинути Росію, вам слід якомога швидше зробити це самостійно. Посольство США має серйозні обмеження щодо надання допомоги громадянам США, і умови, включно з варіантами транспортування, можуть раптово стати ще більш обмеженими», – наголосили в посольстві.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії. Він зазначив, що указ вже підписаний, мобілізація стартувала 21-го вересня.

Путін також підписав закон із поправками до Кримінального кодексу РФ про покарання за дезертирство, мародерство і здачу в полон. Тепер за дезертирство і здачу в полон росіян чекає до 10 років ув’язнення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі