НТА > НОВИНИ > Новини світу > США запустили супутник для лазерного космічного зв’язку

США запустили супутник для лазерного космічного зв’язку

124

З мису Канаверал у США запустили ракету-носій ULA Atlas V, яка відправила на земну орбіту прототип супутника лазерного космічного зв’язку.

Крім того, у космос відправили й інше корисне навантаження для Космічних сил США, передає Space.com.

Двоступенева ракета Atlas V стартувала в рамках місії Space Test Program-3. Запуск довелося відкласти більш ніж на годину через сильний вітер після кількох днів затримок, а також через витік палива на стартовому майданчику.
Ракета відправила на орбіту два супутники, кожен із яких призначений для тестування цілого ряду нових технологічних рішень.

Експериментальний супутник Laser Communications Relay Demonstration (LCRD) допоможе NASA передавати дані у космос. Зараз, агентство покладається на методи зв’язку, що базуються на передачі радіосигналів, але, за словами офіційних осіб NASA, лазери значно ефективніші. Більшість іншого корисного навантаження, запущеного в межах програми космічних випробувань збройних сил США, суворо засекречена.

Ще один супутник STPSat-6 виконує функцію ультрафіолетового спектро-коронографа NASA і використовується військово-морською дослідною лабораторією США для вивчення походження сонячних частинок.

Окрім того Atlas V відправила на орбіту корисне навантаження для Національного управління ядерної безпеки США, призначене для виявлення ядерних вибухів із космосу, та новий тип космічної рухової установки, яка буде випробувана на орбіті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі