НТА > НОВИНИ > США зарахували Україну до переліку держав з «дуже високим» поширенням COVID-19

США зарахували Україну до переліку держав з «дуже високим» поширенням COVID-19

91

Україна стала другою за два тижні державою після Сінгапуру, яка опинилася в переліку «рівня 4». США офіційно не рекомендують громадянам відвідувати ці країни.

Про це повідомив CNN. Відповідно до критеріїв, до категорії «дуже високий рівень поширення COVID-19» зараховують країни, де за останні 28 днів зареєстрували понад 500 випадків на 100 тисяч мешканців.

Зокрема, крім України в цьому переліку нині перебувають такі популярні туристичні напрямки, як Австрія, Багами, Хорватія, Греція, Ірландія, Ямайка, Мальдіви, Швейцарія, Таїланд Туреччина та Велика Британія.

Водночас, як зазначив Reuters, президент Джо Байден послабив частину обмежень на в’їзд до країни та запровадив нові правила вакцинації для закордонних туристів. Зокрема, він скасував суворі обмеження на поїздки у Китай, Індію та більшість країн Європи.

«В інтересах США відійти від обмежень щодо країн, які раніше застосовували під час пандемії COVID-19, та ухвалити політику щодо авіаперельотів, яка насамперед спирається на вакцинацію, щоби сприяти безпечному відновленню міжнародних авіаперельотів у США», – йдеться у заяві Байдена.

Білий дім підтвердив, що дітей до 18-ти років і людей із медичними протипоказаннями звільняють від нових вимог щодо вакцинації. При цьому мандрівники, які не приїжджають із переліку з майже 50-ти країн, де загальнонаціональний рівень вакцинації сягає менш як 10%, також матимуть право на звільнення від правил.

Зазвичай людям, які відвідують США, необхідно пройти вакцинацію протягом 60-ти днів після прибуття до країни.

Минулого тижня Мальта заборонила в’їзд для громадян України, яку віднесла «червоно-чорної» карантинної зони – українські громадяни не зможуть відвідувати країну без поважних причин. Заборона поширюється у тому числі на вакцинованих громадян.

Нагадаємо, що Євросоюз цього тижня залишить Україну у списку третіх країн, для чиїх громадян державам ЄС рекомендовано скасовувати обмеження на в’їзд.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі