НТА > НОВИНИ > Новини світу > США змінили свою глобальну стратегію щодо Росії 

США змінили свою глобальну стратегію щодо Росії 

279

США та союзники змінили глобальну стратегію стосовно війни Росії проти України. Вкрай низька можливість укладення мирного договору між сторонами спонукала партнерів обговорювати нову мету: перемогу над РФ на полі бої і послаблення її позицій на міжнародній арені.

Як повідомляє CNN, саме таку позицію висловив міністр оборони США Ллойд Остін після відвідин Києва. Він заявив, що внаслідок війни проти України Росія повинна стати настільки слабкою, що втратить можливість повторити подібне вторгнення у майбутньому. 

Підтвердив позицію Остіна і речник Радбезу, який наголосив, що вона узгоджується з цілями США – зробити це вторгнення «стратегічним провалом для Росії».  

«Ми хочемо, щоб Україна перемогла. Одна з наших цілей – обмежити здатність Росії робити щось подібне у майбутньому. Тому ми передаємо українцям зброю та обладнання, щоб вони могли захистити себе від Росії. Тому ми використовуємо санкції та контроль над експортом, які безпосередньо блокують російську оборонну промисловість, щоб підірвати економічну та військову здатність Росії погрожувати та нападати на своїх сусідів», – зазначив представник Радбезу США.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі