НТА > НОВИНИ > Новини світу > США зупиняють консульські послуги та почали евакуацію дипломатів з України

США зупиняють консульські послуги та почали евакуацію дипломатів з України

388

Дипломати, які не займають критично важливих посад, повинні виїхати з американського посольства в Києві, а з 13 лютого консульські послуги у посольстві будуть зупинені.

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні.

“Сьогодні Державний департамент США наказав виїхати з посольства США в Києві дипломатам, які не займають критично важливі посади, через постійні повідомлення про нарощування російських військових на кордоні з Україною, що вказують на можливість значних військових дій проти України”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначили, що попри скорочення дипломатичного персоналу, основна команда посольства залишиться в Україні.

Разом з цим, Держдеп США повідомив, що збирається евакуювати більшість співробітників посольства США з Києва.

“З неділі, 13 лютого 2022 року, Державний департамент зупиняє консульські послуги у посольстві США у Києві”, – повідомили в Держдепі.

Посольство продовжить зберігати консульську присутність у Львові для вирішення надзвичайних ситуацій, але не зможе надавати паспортні, візові або звичайні консульські послуги.

Нагадаємо, сьогодні низка країн рекомендують своїм громадянам залишити територію України через загрозу російського вторгнення. Так, посольства Фінляндії, Нової Зеландії, Чорногорії, Північної Македонії та Австралії закликають громадян покинути Україну через небезпечну ситуацію а кордоні з Росією.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі