НТА > НОВИНИ > Світ > Стало відомо, чому Зеленського не запросили у Вашингтон на зустріч з Байденом

Стало відомо, чому Зеленського не запросили у Вашингтон на зустріч з Байденом

102

У США розглядали можливість запросити президента України Володимира Зеленського у Вашингтон для зустрічі з Джо Байденом до його саміту з президентом РФ Володимиром Путіним. За версією видання Axios, рішення змінили після зміни керівництва «Нафтогазу».

Таки висновок журналісти зробили, посилаючись на джерела в Білому домі. Вони стверджують, що в адміністрації викликала стурбованість «відмова Зеленського від зусиль із боротьби з корупцією».

«Білий дім розглядав можливість запрошення Зеленського у Вашингтон перед самітом Байдена з Путіним, але відмовився просувати зустріч після рішення Зеленського змінити керівництво державної енергетичної компанії «Нафтогаз», – зазначили в Axios.

Раніше Зеленський заявив про готовність зустрітись з Байденом до переговорів з президентом Росії.

Нагадаємо, що на місце Коболєва призначили колишнього виконувача обов’язків міністра енергетики Юрія Вітренка, який свого часу був частиною команди НАК. Контракт з ним підписали на рік, але в майбутньому в компанії повинні провести конкурс.

В інтерв’ю тому ж Axios президент України Володимир Зеленський заявив, що Україну варто вже найближчим часом прийняти до НАТО, оскільки країна перебуває в небезпеці, і зараз їй потрібна допомога.

Фотоколаж Сегодня

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі