НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Стало відомо, чи планують в Україні посилювати карантинні обмеження

Стало відомо, чи планують в Україні посилювати карантинні обмеження

90

Додаткові карантині обмеження в Україні наразі не планують вводити, однак їх переглядатимуть в залежності від зміни епідситуації.

Про це сказав головний санітарний лікар Ігор Кузін, передає “РБК-Україна”.

Кузін наголосив, що поки Кабмін не буде вводити нові карантинні обмеження. Проте він також нагадав, що уряд раніше все ж ухвалив одне нововведення. Стосується воно заборони роботи шкіл в регіонах жовтої, помаранчевої і червоної зони, якщо там щеплені менше 80% співробітників.

“Поки рано говорити про конкретні умови, але ми точно будемо розглядати можливість часткового ослаблення обмежень для вакцинованого населення”, – сказав санітарний лікар.

Напередодні головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що карантин в Україні можуть продовжити після 31 серпня, оскільки в країні вже фіксують зростання добової кількості інфікованих.

Нагадаємо, що у червні уряд продовжив адаптивний карантин до 31 серпня.

Додамо, 28 липня Кабінет міністрів вирішив посилити правила перетину кордону через поширення штамів коронавірусу. Якщо громадяни повертаються в Україну, то зобов’язані мати щонайменше одне щеплення. В іншому випадку іноземці та українці повинні встановити додаток “Дія вдома” та пройти самоізоляцію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі