НТА > НОВИНИ > Новини світу > Стали відомі нові подробиці випадкового вбивства української операторки Алеком Болдуїном

Стали відомі нові подробиці випадкового вбивства української операторки Алеком Болдуїном

187

Американський актор Алек Болдуїн випадково застрелив операторку Галину Гатчінс і поранив режисера Джоела Соуза під час зйомки фільму “Раст”. Актор стріляв із реквізитного пістолета у якому мали бути холості патрони.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з розслідуванням поліції, помічник режисера взяв один із трьох реквізитних пістолетів, які були підготовлені спеціалістом по зброї, та передав їх Алеку Болдуїну. Помічник режисера наголосив, що пістолет не заряджений і не знав, що у ньому були бойові патрони.

Поліція вилучила забруднений кров’ю одяг та пістолет для дослідження. Самого Болдуїна допитали, але нікому не було пред’явлено звинувачення з приводу смерті операторки.

За словами представників американської кіноіндустрії, поводження зі зброєю а знімальних майданчиках є суворо регламентованим і подібні ситуації трапляються дуже нечасто.

“Я нещодавно працював над фільмом, і навіть пластмасові пістолети потрібно було кожен день виписувати і повертати під розписку”, – розповів австралійський актор Різ Малдун.

Наскільки безпечним є холостий патрон

Холості патрони в кіноіндустрії використовуються для імітації справжньої вогнепальної зброї. Вони в цілому вважаються безпечними, але цілком можуть вбити людину.

Холостий патрон – це патрон без кулі, замість якої передній край патрона затикають папером або ватою.

Така зброя максимально нагадує справжню і під час вистрілу порох вибухає так само, як і вогнепальна, проте не завдає смертельної шкоди. Разом з тим, бували випадки необережного поводження з холостою зброєю на знімальних майданчиках, які призводили до смерті акторів та членів знімальної групи.

Найвідоміший такий випадок стався з Брендоном Лі на майданчику знімального фільму “Ворон” у 1993 році, але він не єдиний.

Так, у 1984 році під час зйомок телешоу випадково застрелився актор Джон-Ерік Гексум. Актор втомився чекати, поки почнуться зйомки і почав грати з іграшковим пістолетом. Він приставив його до скроні і вистрілив холостим патроном. В результаті перелому кісток черепа актор помер у лікарні.

За словами зброяра Майка Трістано, на знімальних майданчиках діють суворі правила та заходи безпеки, а зброю надають фахівці, які спостерігають за правильним її використанням.

“Чого я не розумію, так це як у цьому випадку можна було поранити двох людей, один з яких помер”, – додав він.

У свою чергу, телесценарист Девід Слек виступив за повну заборону використання холостих патронів на майданчику. На його думку, вистріл з пістолета можна у 100% випадків замінити комп’ютерною графікою.

Нагадаємо, вчора актор Алек Болдуїн на зйомках фільму в Нью-Мехіко випадково застрелив операторку Галину Гатчінс і поранив режисера Джоела Соуза. Реквізитна зброя, з якої стріляв актор, була заряджена не холостими, а бойовими патронами. Загиблою була 42-річна фотографка та кінооператорка Галина Гатчінс, яка народилася та виросла в Києві.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі