НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Стали відомі подробиці загибелі малюка в ромському таборі

Стали відомі подробиці загибелі малюка в ромському таборі

457

На Львівщині в саморобному наметі в ромському таборі згорів живцем однорічний хлопчик. Сталося це біля сміттєзвалища, де живуть кілька родин, що займаються збором металу. Поки мама однорічного Сергія ходила по воду, намет спалахнув від саморобної буржуйки. У міській раді запевняють – і гадки не мали, що на звалищі живуть діти.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Жінка обігрівала свій намет саморобною буржуйкою. Вона і стала причиною займання, кажуть рятувальники.

Ромське поселення тут вже сім років. Мешканці сортують сміття, шукають метал – з того і живуть.

Не мала постійного місця проживання і багатодітна мати Олена. Троє її старших дітей живуть у родичів у Сваляві. А тут – біля Жидачівського сміттєзвалища – вона оселилася влітку. Про свого однорічного сина добре дбала, кажуть поселенці.

У поліції певні – свого малюка жінка залишила у небезпеці.

“Перебуває на обліку органів соціальної опіки, отримує соціальну допомогу від держави, однак, не зважаючи на це, проживає в наметі і в негідних для утримання дітей умовах”, – зазначають правоохоронці.

Що на звалищі живуть діти – не знали, запевняють у міськраді. Тепер підуть туди з перевіркою.

“Не було відомо, що на території сміттєзвалища проживає мати з малолітньою  дитиною в таких умовах. Дуже шкода, що ніхто не повідомив і стало відомо вже по факту, який стався з дитиною”, – говорять у міськраді.

23-річній Олені, що втратила сина, сьогодні обирали запобіжний захід. Суд ухвалив – на час слідства жінка буде під цілодобовим домашнім арештом. Внаслідок того, що жити на звалищі вона не може, має повернутися на Закарпаття до родичів і старших дітей. Слідкуватимуть за її переміщеннями із застосуванням електронного браслету.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Коментарі