НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Понад 44 % українців готові взяти в руки зброю, і цього боїться Путін – депутат Софія Федина

Понад 44 % українців готові взяти в руки зброю, і цього боїться Путін – депутат Софія Федина

255

Розмови посадовців в Україні часто зводяться до просто слів, що нічим не підкріплені. Натомість маємо гарну статистику готовності половини дорослих українців боронити власну державу. 


Поділилася думками, чому національний спротив, рух опору будуть у нашій державі успішними, народний депутат України від “Європейської Солідарності” Софія Федина в прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

За інформацією Федини, станом на сьогодні понад 44 відсотки українців незалежно від статі готові зі зброєю в руках захищати нашу державу. І саме ця причина буде для Путіна одним із тригерів нападати на Україну чи не «нариватися».

«Коли Зеленський говорить про можливу окупацію Харкова чи хтось акцентує, що Одеса якась не така, активісти Харкова та Одеси українською та московською мовами заявили про готовність боронити українську державу. І це є хорошим знаком. Бо поза тим, що нам розказують, які ми різні, люди готові робити усе, щоб Україна була, а Московія палала і швидше розпадалася», – каже депутатка.

Зараз українці хочуть почути, що їм робити у випадку, якщо почнеться відкрита агресія. Треба розподілити обов’язки, тобто людям мають надати інструкції. 

«В Україні велика біда, криза, небезпека, – говорить Федина, – але ми, українці, розуміємо, що наше завдання – підтримувати армію, зберігати спокій і готуватися дати відсіч московському кату».

Нагадаємо, лише за 31 січня надання Україні зброї оборонного характеру підтвердили у США, Польщі, Нідерландах, Естонії. І такий процес підтримки України на тлі можливої російської агресії триває щоденно. Військові експерти стверджують, що такої кількості озброєння в нашій армії за часів Незалежності ще не бачили.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"