НТА > НОВИНИ > Війна > Стає жорсткішою. Зеленський розповів про ситуацію на фронті

Стає жорсткішою. Зеленський розповів про ситуацію на фронті

Ситуація стає жорсткішою, але стійкість наших воїнів вирішує все

305

Ситуація на фронті стає жорсткішою. Росія кидає все більше і більше своїх сил на Бахмутський, Вугледарський та Лиманський напрямки.

Про це президент України Володимир Зеленський розповів у вечірньому зверненні.

 “За 346 днів такої війни мені часто доводилося говорити, що ситуація на фронті жорстка. І що ситуація стає жорсткішою. Зараз знову такий час. Час, коли окупант кидає все більше й більше своїх сил на те, щоб зламати наш захист. Зараз дуже важко в Бахмуті, у Вугледарі, на Лиманському та інших напрямках. Але зараз, як і кожного дня із цих 346, стійкість наших воїнів вирішує все. Наша стійкість!”, – наголосив Зеленський.

Також Зеленський розповів, що від 24 лютого Україні вдалося повернути вже 1762 українців і українок з російського полону. Крім того, президент розповів, що підписав сьогодні відповідні документи, «щоб зробити черговий крок для захисту та очищення нашої держави від тих, хто на стороні агресора».

«Є подання від Служби безпеки щодо осіб, у яких зафіксовано наявність російського громадянства. Завтра ж буде зроблено ще один юридичний крок на виконання санкційних рішень РНБО», – додав глава держави.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі