НТА > НОВИНИ > Новини світу > Степану Бандері заборонили в’їзд до Росії

Степану Бандері заборонили в’їзд до Росії

Канада неодноразово запроваджувала санкції проти Росії через серйозні порушення міжнародної безпеки

351

Міністерство закордонних справ Росії запровадило санкції проти 100 громадян Канади. Їм заборонили в’їзд до Російської Федерації.

Про це повідомив сайт Міністерства закордонних справ Росії. При цьому в зовнішньополітичному відомстві Росії зауважили, що такою є відповідь Москви на постійну практику введення санкцій режимом прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Серед підсанкційних осіб – ціла плеяда журналістів, серед яких онук провідника ОУН Степана Бандери – також Степан.

Окрім того, в цю когорту потрапили письменник і діяч кіно Девід Безмозгіс, акторка Кетрін Винник і актор Джим Керрі.

У списку також фігурують керівник Управління безпеки зв’язку Канади Пітер Маккей, прем’єр-міністр провінції Альберта Даніель Сміт, колишній прем’єр-міністр провінції Квебек Жан Шаре, виконавчий директор Інституту Кескейд при Університеті Роял Роудз Томас Гомер-Діксон, перекладач Канадського інституту українських досліджень при Університеті Альберти Оксана Мариняк, організатор проєкту «Ангели-охоронці України» Ліза Шимко, засновник проєкту Boots for Ukraine Олександр Бакус.

Також у цьому списку опинилися спонсори Канадського українського конгресу Орест Джулинський та Орест Проців, засновники фонду Zaraska Юджин Цараска та Люба Цараска, засновник та члени ради директорів Фонду сім’ї Мигаль, представники Української кредитної спілки та Канадсько-українського фонду.

Нещодавно Канада запровадила нові санкції проти Росії через серйозні порушення міжнародного миру та безпеки, що призвели до міжнародної кризи. До списку потрапили відомі російські пропагандисти.

Нагадаємо, що в жовтні Канада відновила українську тренувальну військову місію у Великій Британії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі