НТА > НОВИНИ > Новини світу > Стіна за 350 млн євро і вигнання з країни. Як Польща бореться з мігрантами

Стіна за 350 млн євро і вигнання з країни. Як Польща бореться з мігрантами

179

Польський парламент затвердив план будівництва стіни на кордоні з Білоруссю вартістю 1,6-млрд злотих. Це близько 350 мільйонів євро.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Politico.

Так, Польща ще з серпня почала будувати бар’єр з колючим дротом, щоб не допустити нелегальних мігрантів з Білорусі. А новий план передбачає будівництво стіни зі  встановленням камер і датчиків.

Також парламентарі проголосували рішення, за яким мігранти, яких упіймають на незаконному перетині кордону, повинні будуть залишити територію Польщі.  Їм також можуть заборонити в’їзд до країни на термін від шести місяців до трьох років.

За даними Прикордонної служби Польщі, з початку жовтня зафіксовано понад 6 тисяч спроб нелегального перетину кордону з Білорусі в Польщу. З початку вересня таких спроб зафіксовано понад 18 тисяч.

Нагадаємо, наприкінці серпня стало відомо, що Польща встановлює паркан на кордоні з Білоруссю для того, щоби зупинити нелегальний потік мігрантів,. Лише за добу польські військові звели майже три кілометри огорожі

А від 2 вересня у зв’язку з міграційним тиском режиму Лукашенка у прикордонній смузі з Білоруссю у Підляському та Люблінському воєводствах введений надзвичайний стан. 1 жовтня його  продовжили ще на 60 днів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі