НТА > НОВИНИ > Новини світу > Страх Путіна перед конфіскацією. Яхта російського президента залишила Гамбург

Страх Путіна перед конфіскацією. Яхта російського президента залишила Гамбург

У Гамбургу яхті Путіна надавали особливе місце: поруч з Emden, 89-метровим корветом К130 німецького флоту

264

Розкішна яхта Graceful, яка належить президенту Росії Володимиру Путіну, залишила порт Гамбурга. Там вона перебувала впродовж декількох місяців.

Про це повідомив Bild. Яхта вийшла з порту Гамбурга в понеділок зранку.

«Це нагадувало втечу в страху перед конфіскацією», – зробили висновок журналісти видання.

82-метрову яхту збудували 2014-го року за майже 87 мільйонів євро. Вона перебувала у Гамбурзі декілька місяців. За цей час на ній встановили два нові балкони.

Журналісти Bild наголосили, що інформацію про перебування яхти Путіна в порту Гамбурга в неділю оприлюднила кільська щоденна газета Kieler Nachrichten. Через 13 годин після такого «викриття» розкішна яхта вирушила Кільським каналом, прямуючи до Балтійського моря та Росії.

Росіяни, напевно, побоюються, що майно їхнього лідера можуть конфіскувати. Нещодавно міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс оголосила про суворі санкції у разі нападу Росії на Україну. Тим, хто в Кремлі і навколо нього, не буде де сховатися, заявила Трасс.

Німецькі медійники зазначили, що факт присутності яхт впливових приватних клієнтів у порту Гамбурга не є чимось особливим. Однак саме яхті Путіна надали особливе місце: поруч з Emden, 89-метровим корветом К130 німецького флоту.

Гігантську білу яхту Путіна пришвартували в порту Гамбурга у вересні 2021-го року. Перед цим вона нібито перебувала в Чорному морі, коли Путін приймав на її борту самопроголошеного президента Білорусі Александра Лукашенка.

Нагадаємо, що президент Росії Владімір Путін публічно в іронічній формі звернувся до п’ятого президента України Петра Порошенка, запропонувавши йому політичний притулок у Росії, як захист від обвинувачення в державній зраді в Україні. Й отримав блискавичну відповідь від українського політика.

Учора президент Франції Еммануель Макрон зустрівся з російським лідером Володимиром Путіним. Головна тема переговорів – ситуація довкола кордонів України, а також безпека в Європі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі