НТА > НОВИНИ > Суспільство > Стрілянина в Дніпрі: Адвокат просить визнати Рябчука «потерпілим»

Стрілянина в Дніпрі: Адвокат просить визнати Рябчука «потерпілим»

Адвокат наголосив, що під час служби у частині 3021 Національної гвардії права Рябчука порушили

182

Адвокат Артема Рябчука, який розстріляв солдатів у Дніпрі, просить визнати його “потерпілою стороною”.

Про це адвокат Ігор Степанов сказав виданню “Сьогодні”.

За його словами, під час служби Рябчука у частині 3021 Національної гвардії були порушені його права. Степанов заявив, що все те, що Рябчук дав у своїх показах, має розслідуватися в іншому кримінальному провадженні щодо посадових осіб військової частини. Відтак, захист подав заяву щодо внесення до ЄРДР даних про те, щоб відкрити провадження за чотирма статтями КК, де Рябчука вимагають визнати потерпілим.

“Можу назвати статті: 406 (порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями), 408 (дезертирство), 425 (недбале ставлення до військової служби), 426 (перевищення військовою посадовою особою влади або службових повноважень). Має бути розслідуване й одне кримінальне провадження, й інше”, — каже Степанов.

Адвокат також заявив, що йому досі не надали доступу до матеріалів кримінального провадження за фактом розстрілу на Південмаші.

«У понеділок (31 січня) я подав свої клопотання, відповіді ще не отримав. Час ще є. Але можу сказати, що моє обурення було пов’язане з тим, що ДБР звернулося до ЗМІ з проханням розшукати дівчину, яку він нібито змусив відвезти до міста Підгороднє. На мій погляд, викликати через ЗМІ людину та говорити, які вона має дати свідчення — це некоректно», — додав адвокат.

Стрілянина у Дніпрі

Нагадаємо, що у Дніпрі в ніч на 27 січня військовослужбовець Нацгвардії Артемій Рябчук розстріляв з автомата Калашникова своїх співслужбовців, після чого зі зброєю втік. У результаті п’ятеро людей загинули, ще п’ятеро – важко поранені.

29 січня Кіровський районний суд міста Дніпро обрав Рябчуку запобіжний захід. Наступні 60 діб він проведе під арештом у СІЗО без права внесення застави. У суді Артемій Рябчук вибачився та заявив, що повністю визнає свою провину.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі