

Нацгвардієць Артемій Рябчук, підозрюваний у вбивстві товаришів по службі на території Південного машинобудівного заводу “Південмаш”, що в Дніпрі, відмовився від своїх колишніх свідчень. Новий адвокат підозрюваного вважає свого підзахисного потерпілим.
Як пише Інтерфакс-Україна, фотокопію відповідної заяви Рябчука оприлюднено Telegram-каналом.
Зокрема заяві йдеться про те, що Рябчук визнає єдиними своїми захисниками приватних адвокатів, кошти на яких йому зібрала громадськість. Усі наступні слідчі дії він погоджується проводити лише за їх присутності. Також у цій заяві підозрюваний відмовляється від усіх своїх свідчень, наданих раніше.
Окрім цього адвокат затриманого солдата-строковика повідомив, що його клієнт є постраждалим.
Нагадаємо, у Дніпрі в ніч на 27 січня військовослужбовець Нацгвардії Артемій Рябчук розстріляв з автомата Калашникова своїх співслужбовців, після чого зі зброєю втік. У результаті п’ятеро людей загинули, ще п’ятеро – важко поранені.
29 січня Кіровський районний суд міста Дніпро обрав Рябчуку запобіжний захід. Наступні 60 діб він проведе під арештом у СІЗО без права внесення застави. У суді Артемій Рябчук вибачився та заявив, що повністю визнає свою провину.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"