НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Стріляти без попередження»: в Казахстані армія отримала наказ стріляти на ураження по демонстрантах

«Стріляти без попередження»: в Казахстані армія отримала наказ стріляти на ураження по демонстрантах

295

7 січня збройні сили Казахстану отримали наказ стріляти на ураження по мітингувальникам, яких президент Касим-Жомарт Токаєв назвав «бандитами та терористами».


Про це інформує Tengrinews.kz, з посиланням на слова президента Казахстану.

Я дав наказ відкривати вогонь на ураження без попередження. Нам довелося мати справу із озброєними та підготовленими бандитами, як місцевими, так і іноземними. Саме з бандитами та терористами. Тож їх треба знищити. І це буде зроблено найближчим часом“, – заявив Токаєв.

Президент Казахстану сьогодні виступив вже з третім відеозверненням від моменту початку масових протестів проти авторитарного політичного режиму в країні. Як і в попередніх виступах, Токаєв наголосив, що влада не має наміру йти на компроміс і готова застосувати всі засоби, аби придушити протести.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв попросив глав країн ОДКБ надати допомогу Казахстану, заворушення в країні він порівняв із терористичною загрозою.

Станом на 7 січня російські військово-транспортні літаки переправляють основні сили свого контингенту на територію Казахстану з аеродромів у Московській, Івановській та Ульяновській областях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі