НТА > НОВИНИ > Суспільство > Субсидії для населення нараховуватимуться за новими правилами 

Субсидії для населення нараховуватимуться за новими правилами 

234

Кабінет міністрів вніс зміни до порядку надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану на частині територій субсидії на неопалювальний сезон перепризначать автоматично.

Про це йдеться в постанові від 19 квітня 2022 р. № 462, повідомляє Урядовий портал. 

Зокрема зазначається, що на території адміністративно-територіальних одиниць, де структурні підрозділи з питань соціального захисту не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, виплата житлових субсидій та пільг проводиться за квітень 2022 року спеціальною формулою.

Окрім того, на території адміністративно-територіальних одиниць, де станом на 1 травня 2022 року структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мають можливості забезпечити розгляд питання про субсидії на неопалювальний сезон, вони перепризначаються автоматично.

Раніше міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що всі призначені субсидії виплачуватимуться до кінця опалювального сезону. За її словами, субсидія не призначається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більш ніж три місяці на суму понад 680 гривень.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі