НТА > НОВИНИ > Суспільство > Субсидії та пенсії. У “Дії” будуть доступні нові соціальні послуги

Субсидії та пенсії. У “Дії” будуть доступні нові соціальні послуги

198

У листопаді цього року на порталі “Дія” стануть доступні три нові соціальні послуги – отримання субсидій, призначення пенсії та послуги для внутрішньо переміщених осіб.

Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час брифінгу з Мінцифри та Міністерством соціальної політики.

“Наприкінці листопада ми запускаємо можливість отримати пенсії, тобто зареєструватися для того, щоб отримати пенсію”, – сказав Федоров.

Також в Україні запустять послугу, пов’язану з отриманням субсидій. За словами Федорова, минулого року більше п’яти мільйонам людей доводилось ходити в ЦНАП, стояти в чергах, аби отримати цю послугу. Тепер це буде максимально автоматизовано.

Крім того, в “Дії” буде доступна послуга для внутрішньо переміщених осіб, яким кожні шість місяців потрібно ходити до державних органів і підтверджувати певну інформацію фізично для того, щоб продовжувати отримувати виплати. Невдовзі це можна буде зробити онлайн.

Нагадаємо, що у Міністерстві цифрової трансформації планують запровадити у “Дії” електронні сертифікат про одужання від COVID та сертифікат з результатами ПЛР-тесту. Наразі міністерство спільно з МОЗ тестує такі цифрові COVID-сертифікати.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі