НТА > НОВИНИ > Новини політики > Суд арештував активи двох телеканалів, які вже не належать Порошенку

Суд арештував активи двох телеканалів, які вже не належать Порошенку

281

Печерський районний суд Києва сьогоднішнім рішенням про арешт майна колишнього президента України Петра Порошенка наклав арешт на активи двох телеканалів – “Прямий” та “5 канал”.

Про це стало відомо зі заяви партії Європейська солідарність.

“Крім майна Порошенка суддя Бортницька-Татарова заарештувала активи “Прямого” і “5 каналу”… Примітно, що з листопада минулого року всім добре відомо: канали не належать Порошенку”, – йдеться в заяві.

Також зазначається,  що “незаконне рішення про арешт майна Порошенка винесла суддя Бортницька з явним конфліктом інтересів, бо одіозний заступник голови Офісу Зеленського Олег Татаров свого часу був її науковим керівником при захисті дисертації. І, очевидно, не розставшись із цією роллю, по цей день керує її діяльністю”.

Як відомо, з 2021 року цими телеканалами володіє холдинг “Вільні медіа”, до цього власником офіційно значився п’ятий президент України. Холдинг створений медійниками, журналістами і нардепами, близькими до Порошенка.

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва заарештував усе майно колишнього президента Петра Порошенка. Таке рішення ухвалили у справі про начебто державну зраду.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі