НТА > НОВИНИ > Кримінал > Суд арештував першого пірата в історії України

Суд арештував першого пірата в історії України

185

Суд арештував українця, якому напередодні оголосили підозру за фактом піратства. Такий випадок стався вперше в історії України.

Про це передає речник СБУ Артем Дехтяренко, передає “Українська правда”.

Шевченківський районний суд Києва 21 липня обрав “першому українському пірату” запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 48 днів.

Перша в історії України підозра у піратстві

Напередодні СБУ затримала українця, який захопив судно в Індійському океані та вимагав викуп за його звільнення. Це перший випадок в історії України, коли особі повідомили про підозру у піратстві.

Піратом виявився житель Миколаївщини. Він влаштувався у сінгапурську компанію, яка займається охороною комерційних суден від піратів. Проте замість того, щоб охороняти судно, чоловік захопив його.

Компанія вмовила чоловіка здати зброю та розблокувати човен за $6 тис. Проте на цьому пірат не зупинився: згодом він захопив і плавучу базу охоронної компанії, вимагав $100 тис та погрожував викинути всю зброю за борт.

Компанія відмовилася платити йому. Зловмисника вдалося зупинили силою. Утім, чоловіка неможливо було притягнути до відповідальності, бо юристикція жодної держави не поширюється на нейтральні води. Пірата затримали уже в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі