НТА > НОВИНИ > Суспільство > Суд арештував “приховані” активи дружини Медведчука на понад 440 млн грн

Суд арештував “приховані” активи дружини Медведчука на понад 440 млн грн

304

Суд арештував активи Оксани Марченко, яка підозрюється у фінансуванні російських окупаційних угруповань. Їхня загальна вартість становить понад 440 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зокрема, рішення суду стосується 6,8% акцій ПАТ “Електрометалургійний завод “Дніпроспецсталь” ім. А.М. Кузьміна” в Запоріжжі, якими Марченко володіє через три офшорні компанії.

В СБУ зауважили, що це стратегічно важливе підприємство спеціалізується на промисловому виробництві майже 1 тис. видів сталі та металовиробів. Арешт активів убезпечить їх від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь держави.

Нагадаємо, що раніше СБУ викрила масштабну схему підпільного фінансування російсько-окупаційних військ із боку громадян України. До організації оборудки зокрема була причетна Оксана Марченко, дружина підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука.

У серпні 2022 року суд у Львівській області заарештував три земельні ділянки Оксани Марченко, дружини народного депутата Віктора Медведчука, якого звинувачують у державній зраді.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"