НТА > НОВИНИ > Курйози > Суд Ізраїлю заборонив австралійцю виїжджати з країни до 9999-го року

Суд Ізраїлю заборонив австралійцю виїжджати з країни до 9999-го року

Дату обрали тому, що вона є максимально можливою в електронній системі суду

422

Суд Ізраїлю заборонив 44-річному австралійцю Ноаму Гапперту виїжджати за межі країни до 31-го грудня 9999-го року, поки він не сплатить понад 2,4 мільйона доларів (66 мільйонів гривень) допомоги з догляду за дітьми колишній дружині.

Про це повідомив news.com.au. Чоловік переїхав з Австралії до Ізраїлю 2012-го року, щоб жити поруч зі своїми двома дітьми від колишньої дружини – ізраїльської громадянки (вона забрала їх із собою в Ізраїль 2011-го).

Після того жінка звернулася до суду, який зобов’язав Гапперта виплатити всю грошову допомогу з догляду за дітьми, поки їм не виповниться 18 (йдеться про 5 000 шекелів або 1 610 доларів на місяць).

Поки австралієць цього не зробить, йому до кінця 9999-го року заборонений виїзд з Ізраїлю – навіть для відпочинку чи роботи. Ймовірно, таку дату обрали тому, що вона є максимально можливою в електронній системі суду.

Гапперт каже, що з 2013-го року «перебуває в Ізраїлі під замком», і стверджує, що він не перший іноземець, якого «переслідує ізраїльська так звана судова система». Щоправда, незрозуміло, чи здійснив австралієць хоча б якісь виплати ексдружині.

Як зазначило Суспільне, Державний департамент США у рекомендаціях щодо поїздок своїх громадян до Ізраїлю попереджає: тамтешні суди «часто використовують свої повноваження, щоб забороняти певним категоріям людей, включно з нерезидентами, виїзд із країни до виплати ними боргу чи врегулювання юридичних претензій».

Ізраїль раніше критикували через відсутність захисту права жінки на аліменти. Наприклад, 2018-го року Міністерство фінансів країни заявило, що 43% розлучених чоловіків відмовлялися платити допомогу на дітей колишнім дружинам і могли розраховувати лише на державну допомогу.

Роком раніше Верховний суд Ізраїлю постановив, що чоловіки не повинні нести виключну відповідальність за утримання дітей, які залишилися в колишньої дружини – особливо якщо вона має вищий за чоловіків дохід.

Нагадаємо, що в Ізраїлі під час розкопок на узбережжі Середземного моря археологи натрапили на скарби, які перевозилися на двох кораблях близько 1 700 та 600 років тому.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"