НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Суд переніс обрання запобіжного заходу антивакцинатору Остапу Стахіву

Суд переніс обрання запобіжного заходу антивакцинатору Остапу Стахіву

Стахів так і не з’явився на засідання

1528

Сьогодні, 17 листопада,  Галицький районний суд Львова переніс засідання по визначенню запобіжного заходу  для «головного активакцинатора» Остапа Стахіва на 18 листопада.  Зокрема, обвинувачення пропонує взяти обвинуваченого під варту.

Сам Остап Стахів у суд так і не з’явився. Його інтереси представляли адвокати. За інформацією, яку обговорювали в стінах суду, зараз  Стахів перебуває у лікарні в Сваляві, що на Закарпатті.

Зараз перевіряється інформація щодо стану його здоров’я. Зокрема, медики мають визначити, чи він зможе брати участь у завтрашньому засіданні.

“Стахів не перебуває під вартою. І достеменної інформації, що він перебуває саме там, де говорить сторона захисту, у нас немає. Інформація, яку надали суду, не була належним чином завірена”, – прокоментував прокурор у кримінальному провадженні Георгій Зенін.

За його словами, Стахіву вручили підозру за двома частинами статті 109 ККУ – змова на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та захоплення влади, а також – публічні заклики до таких дій.

Суд має три дні на затвердження запобіжного заходу.

Зазначимо, що вчора Стахів під приводом поганого самопочуття також намагався уникнути судового засідання. Утім у Львівській лікарні «швидкої» не побачили причин для його госпіталізації. Натомість «фанати» антивакцинатора на пів годин заблокували приймальне відділення лікарні.

Остапа Стахіва його підозрюють у роботі на антиукраїнську мережу, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі та повалити конституційний лад в Україні.

Як учора інформували у Службі безпеки України, під час обшуків удома в Остапа Стахіва вдалося знайти докази, що координували дії мережі та надавали фінансування російські куратори.

Ще перед початком засідання, під стіни суду прийшли десятки людей. «Антивакцинатори» навіть вступили у словесну перепалку із ветеранами російсько-української війни.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі