НТА > НОВИНИ > Кримінал > Суд відмовив адвокатам Януковича. Його справу розслідуватимуть заочно

Суд відмовив адвокатам Януковича. Його справу розслідуватимуть заочно

143
Київський апеляційний суд відмовив захисту Віктора Януковича у відкритті провадження за скаргою на ухвалу Шевченківського районного суду Києва про надання дозволу на заочне слідство щодо експрезидента у справі про захоплення влади.

Про це повідомляє пресслужба суду.

«Суддею судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду відмовлено у відкритті провадження … у зв’язку з тим, що апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в порядку ст. 309 Кримінального процесуального кодексу України», – зазначили у суді.

Як повідомлялося, 3 червня Шевченківський райсуд Києва задовольнив клопотання прокуратури про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування (заочне слідство) щодо експрезидента Віктора Януковича у справі про захоплення державної влади.

4 травня 2020 року Печерський районний суд міста Києва заочно взяв під варту Януковича у цій справі. В Офісі Генерального прокурора заявили, що рішення суду дає право стороні обвинувачення розпочати щодо експрезидента процедуру екстрадиції.

За інформацією Офісу Генпрокурора, в цьому кримінальному провадженні розслідуються обставини вчинення у вересні – жовтні 2010 року експрезидентом дій, спрямованих на незаконне збільшення обсягу своїх владних повноважень як Президента внаслідок повернення у неконституційний спосіб дії Конституції України від 28 червня 1996 року, в яку Законом «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року були внесені зміни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі