субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > Суд на Львівщині звільнив від ув'язнення водія за скоєне смертельне ДТП

Суд на Львівщині звільнив від ув'язнення водія за скоєне смертельне ДТП

Жидачівський районний суд Львівської області визнав винним водія легковика у ДТП, у якій загинув 62-річний велосипедист. Чоловік отримав тяжкі травми і помер у реанімації. Водночас суд звільнив винуватця від реального покарання, призначивши йому іспитовий термін

Суд на Львівщині звільнив від ув'язнення водія за скоєне смертельне ДТП

Про це повідомило Zaxid.net з посиланням на вирок у судовому реєстр

ДТП сталася 27 грудня 2024 року в Жидачеві на перехресті вулиці Грушевського. Водій Opel Zafira збив велосипедиста, хоча міг помітити його на дорозі, але не зупинився. Потерпілий отримав важкі тілесні ушкодження і помер у лікарні.

Обвинувачений Василь М., військовослужбовець, визнав свою провину. Він розповів, що в момент аварії була похмура погода і він не бачив велосипедиста. Після наїзду водій підійшов до потерпілого, але той запевнив, що почувається добре. Медичну допомогу викликала тітка водія, але згодом чоловік залишив місце події, щоб відвезти її на автобус. Василь М. засуджує свої дії. 

Родина загиблого повідомила суду, що отримала відшкодування моральної шкоди і не наполягає на суворому покаранні.

Суддя Андрій Павлів, розглянувши всі матеріали, призначив водієві покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, замінивши його на два роки іспитового терміну, а також позбавив права керувати транспортними засобами на два роки.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"